Mainossisältö Keski-Häme

Keski-Hämeen asioimispiste avautuu maanantaina 31.8.2020

Keski-Hämeen vastaanottopiste on avoinna maanantaisin klo 8-16.

Keski-Hämeen asiakaspalvelupiste avautuu maanantaina 31.8. pitkän koronakatkoksen jälkeen aamulla kello 8 ja on auki iltapäivään kello 16 asti. Tervetuloa asioimaan!

Olemme tehneet lisää tilaa asiakaspalvelupisteellemme ja tuoneet tiskille suojapleksit, niin että asioiminen olisi turvallisempaa. Tarjolla on tietenkin myös käsidesiä. Huomioithan itsekin turvavälit meillä asioidessasi.

Toimistomme Lammilla on toistaiseksi avoinna vain maanantaisin kello 8–16. Sähköpostitse ja puhelimitse tavoitat asiakaspalvelumme maanantaisin kello 8–16 ja tiistaista perjantaihin kello 9–15. Täällä verkossa voit asioida kaikkina päivinä, mihin aikaan vain!

Yhteystietomme:

Asiakaspalvelu, tilausasiat, seurapalsta: mediatuottaja Saija Linna
puh. 050 588 3876, saija.linna@keski-hame.fi, asiakaspalvelu@keski-hame.fi

Ilmoitukset: myyntineuvottelija Sari Tanskanen
puh. 050 588 3773, sari.tanskanen@keski-hame.fi, ilmoitukset@keski-hame.fi

Toimituksellinen sisältö, juttuvinkit: uutistuottaja Merja Hirvisaari
puh. 050 573 9900, merja.hirvisaari@keski-hame.fi, toimitus@keski-hame.fi

Päätoimittaja Ville Hakala
puh. 044 7360 772, ville.hakala@keski-hame.fi, paatoimittaja@keski-hame.fi

P.S. Syyskuussa avautuu myös uusi ilmoituspalvelumme. Siinä voit tehdä ilmoituksesi helposti ja edullisesti itse, ja kerralla vaikka kaikkiin Mediatalo ESAn lehtiin ilman käsittely- tai valmistusmaksua. Tästä kerromme lisää ensi viikolla!

Mainoksia

Sosiaalisessa mediassa

TV-ohjelmat

Irtonumerot

Keski-Hämeen irtonumeroita myyvät:
Hauholla: S-market Hauho
Lammilla: Keski-Hämeen toimisto, K-Market Mallas, R-kioski, S-market Lammi
Tuuloksessa: S-market Tuulos
Hämeenkoskella: Sale Hämeenkoski